minicom 2.1 - en to rw translation catalogue (12 entries)

en: Yes
rw: Yego

en: Exit
rw: Gusohoka

en: Cancelled
rw: Kureka

en: Timeout
rw: Igihe cyarenze

en: Delete
rw: Gusiba

en: Backspace
rw: Gusiba usubira inyuma

en: On
rw: Kuri

en: Off
rw: ki/birafunze

en: Offline
rw: Hanze ya interineti

en: Online
rw: kiri kuri interineti

en: No
rw: Oya

en: Download
rw: Iyimura
