cracklib 2.9.6 - en to be translation catalogue (15 entries)

en: it is based on your username
be: заснавана на імені карыстальніка

en: it is based upon your password entry
be: заснавана на ўпісаным пароле

en: it is derived from your password entry
be: паходзіць з вашага запісу пароля

en: it is derivable from your password entry
be: можа паходзіць з вашага запісу пароля

en: it's derivable from your password entry
be: можа паходзіць з вашага запісу пароля

en: you are not registered in the password file
be: няма вашага запісу ў файле пароляў

en: it is WAY too short
be: ён ЗАНАДТА кароткі

en: it is too short
be: ён надта кароткі

en: it does not contain enough DIFFERENT characters
be: у ім недастаткова РОЗНАСТАЙНЫХ знакаў

en: it is all whitespace
be: адны прабелы

en: it is too simplistic/systematic
be: надта просты ці распаўсюджаны

en: it looks like a National Insurance number.
be:  надобны на нумар сацыяльнага страхавання.

en: it is based on a dictionary word
be: базуецца на слоўнікавым слове

en: it is based on a (reversed) dictionary word
be: бвзуецца на (адваротным) слоўнікавым слове

en: error loading dictionary
be: памылка падчас загрузкі слоўніка
