cracklib 2.9.6 - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: it is based on your username
ca: es basa en el vostre nom d'usuari

en: it is based upon your password entry
ca: es basa en la introducció de la vostra contrasenya

en: it is derived from your password entry
ca: es deriva a partir de la introducció de la vostra contrasenya

en: it is derivable from your password entry
ca: es pot derivar a partir de la introducció de la vostra contrasenya

en: it's derivable from your password entry
ca: es pot derivar a partir de la introducció de la vostra contrasenya

en: you are not registered in the password file
ca: no esteu registrat al fitxer de contrasenyes

en: it is WAY too short
ca: és massa curt

en: it is too short
ca: és massa curt

en: it does not contain enough DIFFERENT characters
ca: no conté prou caràcters DIFERENTS

en: it is all whitespace
ca: és tot l'espai en blanc

en: it is too simplistic/systematic
ca: és massa simplista/sistemàtica

en: it looks like a National Insurance number.
ca: sembla un número de la seguretat social.

en: it is based on a dictionary word
ca: es basa en una paraula del diccionari

en: it is based on a (reversed) dictionary word
ca: es basa en una paraula del diccionari (revers)

en: error loading dictionary
ca: error en carregar el diccionari
