cracklib 2.9.6 - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: it is based on your username
eu: zure erabiltzaile-izenean oinarrituta dago

en: it is WAY too short
eu: OSO laburra da

en: it is too short
eu: laburregia da

en: it does not contain enough DIFFERENT characters
eu: ez ditu nahikoa karaktere EZBERDIN

en: it is all whitespace
eu: karaktere guztiak zuriuneak dira

en: it is too simplistic/systematic
eu: oso sinple edo sistematikoa

en: it looks like a National Insurance number.
eu: Gizarte Segurantza zenbakia dirudi (National Insurance)

en: it is based on a dictionary word
eu: hiztegiko hitz batean oinarritua da

en: it is based on a (reversed) dictionary word
eu: hiztegiko hitz batean oinarritua da (alderantziz)

en: error loading dictionary
eu: errorea hiztegia kargatzean
