cracklib 2.9.6 - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: it is based on your username
tr: bu parola, kullanıcı adınıza dayanıyor

en: it is based upon your password entry
tr: bu parola, sistem parola dosyasındaki bilgilerinize dayanıyor

en: it is derived from your password entry
tr: bu parola, sistem parola dosyasındaki bilgilerinizden türetilmiş

en: it is derivable from your password entry
tr: bu parola, sistem parola dosyasındaki bilgilerinizden türetilebilir

en: it's derivable from your password entry
tr: bu parola, sistem parola dosyasındaki bilgilerinizden türetilebilir

en: you are not registered in the password file
tr: sistem parola dosyasında kayıtlı değilsiniz

en: it is WAY too short
tr: bu parola ÇOK kısa

en: it is too short
tr: bu parola çok kısa

en: it does not contain enough DIFFERENT characters
tr: bu parola yeterli sayıda FARKLI karakter içermiyor

en: it is all whitespace
tr: bu parolanın tamamı boşluk karakterlerinden oluşuyor

en: it is too simplistic/systematic
tr: bu parola çok basit/sistematik

en: it looks like a National Insurance number.
tr: bu parola, bir Ulusal Kimlik numarası gibi görünüyor.

en: it is based on a dictionary word
tr: bu parola, bir sözlük kelimesine dayanıyor

en: it is based on a (reversed) dictionary word
tr: bu parola, bir sözlük kelimesine (tersten) dayanıyor

en: error loading dictionary
tr: sözlük yüklenirken hata oluştu
