gtk-doc master - en to gl translation catalogue (20 entries)

note: (itstool) path: bookinfo/title
en: GTK-Doc Manual
gl: Manual de GTK-Doc

note: (itstool) path: abstract/para
en: User manual for developers with instructions of GTK-Doc usage.
gl: Manual de usuarios para desenvolvedores con instrucións do uso de GTK-Doc.

note: (itstool) path: publisher/publishername
en: GTK-Doc project
gl: Proxecto GTK-Doc

note: (itstool) path: legalnotice/para
en: Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the <citetitle>GNU Free Documentation License</citetitle>, Version 1.1 or any later version published by the Free Software Foundation with no Invariant Sections, no Front-Cover Texts, and no Back-Cover Texts. A copy of the license is <link linkend="fdl">included</link>.
gl: Pode copiar, distribuír e modificar este documento baixo os termos da <citetitle>Licenza de Documentación Libre GNU</citetitle>, na súa versión 1.1 ou posterior, publicada pola Free Software Foundation, sen seccións invariantes e sen textos de portada ou de contraportada. <link linkend="fdl">Inclúese</link> unha cópida da licenza.

note: (itstool) path: revhistory/revision
en: <revnumber>1.21.1</revnumber> <date>18 Jul 2014</date> <authorinitials>ss</authorinitials> <revremark>development version</revremark>
gl: <revnumber>1.21.1</revnumber> <date>18 de Xullo de 2014</date> <authorinitials>ss</authorinitials> <revremark>versión de desenvolvemento</revremark>

note: (itstool) path: revhistory/revision
en: <revnumber>1.21</revnumber> <date>17 Jul 2014</date> <authorinitials>ss</authorinitials> <revremark>bug fixes, dropping deprecated features</revremark>
gl: <revnumber>1.21</revnumber> <date>17 de Xullo de 2014</date> <authorinitials>ss</authorinitials> <revremark>arranxos de erros, retirado de características obsoletas</revremark>

note: (itstool) path: revhistory/revision
en: <revnumber>1.20</revnumber> <date>16 Feb 2014</date> <authorinitials>ss</authorinitials> <revremark>bug fixes, markdown support, style improvements</revremark>
gl: <revnumber>1.20</revnumber> <date>16 de Febreiro de 2014</date> <authorinitials>ss</authorinitials> <revremark>arranxos de erros, compatibilidade de markdown, melloras de estilo</revremark>

note: (itstool) path: revhistory/revision
en: <revnumber>1.19</revnumber> <date>05 Jun 2013</date> <authorinitials>ss</authorinitials> <revremark>bug fixes</revremark>
gl: <revnumber>1.19</revnumber> <date>05 de Xuño de 2013</date> <authorinitials>ss</authorinitials> <revremark>arranxos de erros</revremark>

note: (itstool) path: revhistory/revision
en: <revnumber>1.18</revnumber> <date>14 Sep 2011</date> <authorinitials>ss</authorinitials> <revremark>bug fixes, speedups, markdown support</revremark>
gl: <revnumber>1.18</revnumber> <date>14 de Setembro de 2011</date> <authorinitials>ss</authorinitials> <revremark>arranxos de erros, melloras de velocidade, compatibilidade de markdown</revremark>

note: (itstool) path: chapter/title
en: Documenting other interfaces
gl: Documentando outras interfaces

note: (itstool) path: sect2/title
en: Document the tool
gl: Documente a ferramenta

note: (itstool) path: sect1/title
en: DBus interfaces
gl: Intefaces de DBus

note: (itstool) path: chapter/title
en: Frequently asked questions
gl: Preguntas frecuentes

note: (itstool) path: segmentedlist/segtitle
en: Question
gl: Pregunta

note: (itstool) path: segmentedlist/segtitle
en: Answer
gl: Resposta

note: (itstool) path: seglistitem/seg
en: No class hierarchy.
gl: Non hai herdanza de clases.

note: (itstool) path: seglistitem/seg
en: Still no class hierarchy.
gl: Aínda non hai herdanza de clases.

note: (itstool) path: seglistitem/seg
en: Damn, I have still no class hierarchy.
gl: Redemo, aínda non hai herdanza de clase.

note: (itstool) path: sect1/title
en: 3. COPYING IN QUANTITY
gl: 3. COPIANDO EN CANTIDADE

note: (itstool) path: sect1/title
en: 4. MODIFICATIONS
gl: 4. MODIFICACIÓNS
