shadow 4.0.17 - en to ne translation catalogue (202 entries)

en: Could not allocate space for config info.
ne: कनफिगरेसन सूचनाको लागि खाली ठाऊँ बाँड्न सकिदैन ।

en: configuration error - unknown item '%s' (notify administrator)
ne: कन्फिगरेसन त्रुटि - अज्ञात वस्तु '%s' (प्रशासकलाई सूचना गर्नुहोस)

en: Password:
ne: पासवर्ड:

en: %s's Password:
ne: '%s' को पासवर्ड:

en: %s: out of memory
ne: %s: स्मृति भन्दा बाहिर

en: Warning: unknown group %s
ne: चेतावनी: अज्ञात समूह %s

en: Warning: too many groups
ne: चेतावनी: अति धेरै समूहहरू

en: Your password has expired.
ne: तपाईँको पासवर्डको म्याद समाप्त भएको छ।

en: Your password is inactive.
ne: तपाईँको पासवर्ड निष्क्रिय छ।

en: Your login has expired.
ne: तपाईँको लगइनको म्याद समाप्त भएको छ।

en:   Contact the system administrator.
ne:   प्रणाली प्रशासक संग सम्पर्क गर्नुहोस् ।

en:   Choose a new password.
ne:   नयाँ पासवर्ड रोज्नुहोस् ।

en: Your password will expire in %ld days.
ne: तपाईँको पासवर्डको म्याद %ld दिनमा समाप्त हुन्छ ।

en: Your password will expire tomorrow.
ne: तपाईँको पासवर्डको म्याद भोली समाप्त हुनेछ ।

en: Your password will expire today.
ne: तपाईँको पासवर्डको म्याद आज समाप्त हुनेछ ।

en: Environment overflow
ne: परिवेशको अतिप्रवाह

en: You may not change $%s
ne: तपाईँले $%s परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्न

en: %d failure since last login.
    Last was %s on %s.
     | %d failures since last login.
    Last was %s on %s.
ne[0]: %d अन्तिम लगइन देखिअसफल भयो ।
    अन्तिम %s मा %s थियो ।
ne[1]: %d अन्तिम लगइन देखिअसफल भयो ।
    अन्तिम %s मा %s थियो ।

en: Too many logins.
ne: अति धेरै लगइनहरू ।

en: You have new mail.
ne: तपाईँसँग नयाँ मेल छ।

en: No mail.
ne: मेल छैन।

en: You have mail.
ne: तपाईँको मेल छ।

en: no change
ne: परिवर्तन छैन

en: a palindrome
ne: एउटा श्लोक

en: case changes only
ne: केस परिवर्तनहरू मात्र

en: too similar
ne: अति मिल्दो

en: too simple
ne: अति सजिलो

en: rotated
ne: घुमिरहेको

en: too short
ne: अति छोटो

en: Bad password: %s.
ne: खराब पासवर्ड: %s.

en: passwd: pam_start() failed, error %d
ne: पासवर्ड: pam_start() असफल भयो, त्रुटि %d

en: passwd: %s
ne: पासवर्ड: %s

en: passwd: password updated successfully
ne: पासवर्ड: पासवर्ड सफलतापूर्वक अद्यावधिक भयो

en: Incorrect password for %s.
ne:  %s को लागि गलत पासवर्ड ।

en: %s: failed to drop privileges (%s)
ne: %s: विशेषधिकारहरू छोड्न असफल भयो (%s)

en: Unable to cd to '%s'
ne: '%s' मा सि डि गर्न असफल

en: No directory, logging in with HOME=/
ne: डाइरेक्ट्री होइन, HOME=/ संगै लगइन भइरहेको

en: Cannot execute %s
ne: %s कार्यान्वयन गर्न सकिएन

en: Invalid root directory '%s'
ne: अवैध मूल डाइरेकट्री '%s'

en: Can't change root directory to '%s'
ne: '%s' मा मूल डाइरेकट्री परिवर्तन गर्न सकिदैन

en: %s: user %s is currently logged in
ne: %s: प्रयोगकर्ता %s हालै लग गरियो

en: Unable to determine your tty name.
ne: तपाईँको tty नाम निर्धारण गर्न सकिएन।

en: Enter the new value, or press ENTER for the default
ne: नयाँ मान प्रविष्टि गर्नुहोस्, वा पूर्वनिर्धारितको लागि ENTER थिच्नुहोस्

en: Minimum Password Age
ne: न्यूनतम पासवर्ड अवधि

en: Maximum Password Age
ne: अधिकतम पासवर्ड अवधि

en: Last Password Change (YYYY-MM-DD)
ne: अन्तिम पासवर्ड परिवर्तन गर्नुहोस् (YYYY-MM-DD)

en: Password Expiration Warning
ne: पासवर्ड समाप्ति चेतावनी

en: Password Inactive
ne: पासवर्ड निष्क्रिय

en: Account Expiration Date (YYYY-MM-DD)
ne: लेखा समाप्ति मिति (YYYY-MM-DD)

en: Last password change					:
ne: अन्तिम पासवर्ड परिवर्तन भयो					:

en: never
ne: कहिल्यै पनि

en: password must be changed
ne: पासवर्ड परिवर्तन हुनुपर्छ

en: Password expires					:
ne: पासवर्ड समाप्त हुन्छ					:

en: Password inactive					:
ne: पासवर्ड निष्क्रिय पार्नुहोस्					:

en: Account expires						:
ne: लेखा समाप्त हुन्छ						:

en: Minimum number of days between password change		: %ld
ne: पासवर्ड परिवर्तन बीचको दिनहरुको न्यूनतम संख्या		: %ld

en: Maximum number of days between password change		: %ld
ne: पासवर्ड परिवर्तन बीचको दिनहरुको अधिक्तम संख्या		: %ld

en: Number of days of warning before password expires	: %ld
ne: पासवर्ड समाप्त हुनु अगाडि चेतावनीको दिनहरुको संख्या	: %ld

en: %s: invalid date '%s'
ne: %s: अवैध मिति '%s'

en: %s: invalid numeric argument '%s'
ne: %s: अवैध संख्यात्मक तर्क '%s'

en: %s: do not include "l" with other flags
ne: %s: अन्य झण्डाहरू संग "l" समावेश भएन

en: %s: Permission denied.
ne: %s: अनुमति अस्वीकार गरियो ।

en: %s: Cannot determine your user name.
ne: %s: तपाईँको प्रयोगकर्ता नाम निर्धारण गर्न सकिएन ।

en: %s: the shadow password file is not present
ne: %s: स्याडो पासवर्ड फाइल प्रस्तुत भएको छैन

en: Changing the aging information for %s
ne: %s का लागि अवधि सूचना परिवर्तन गरिदैछ

en: %s: error changing fields
ne: %s: त्रुटि परिवर्तन फाँट

en: Full Name
ne: पुरा नाम

en: Room Number
ne: कोठा नम्बर

en: Work Phone
ne: कार्य फोन

en: Home Phone
ne: गृह फोन

en: Other
ne: अन्य

en: %s: fields too long
ne: %s: अति लामो फाँट

en: Cannot change ID to root.
ne: ID लाई मूलमा परिवर्तन गर्न सकिदैन ।

en: %s: invalid name: '%s'
ne: %s: अवैध नाम: '%s'

en: %s: invalid room number: '%s'
ne: %s: अवैध कोठा नम्बर: '%s'

en: %s: invalid work phone: '%s'
ne: %s: अवैध कार्य फोन: '%s'

en: %s: invalid home phone: '%s'
ne: %s: अवैध गृह फोन: '%s'

en: %s: '%s' contains illegal characters
ne: %s: '%s' ले गैरकानूनी क्यारेक्टरहरू समाविष्ट गर्दछ

en: %s: cannot change user '%s' on NIS client.
ne: %s: NIS ग्राहकमा प्रयोगकर्ता '%s' परिवर्तन गर्न सकिदैन ।

en: %s: '%s' is the NIS master for this client.
ne: %s: '%s' यो ग्राहकको लागि NIS मास्टर हो ।

en: Changing the user information for %s
ne:  %s को लागि प्रयोगकर्ता सूचना परिवर्तन गरिदैछ

en: %s: line %d: line too long
ne: %s: रेखा %d: अति लामो रेखा

en: %s: line %d: missing new password
ne: %s: रेखा %d: नयाँ पासवर्ड हराइरहेको छ

en: %s: error detected, changes ignored
ne: %s: त्रुटि पत्ता लाग्यो, परिवर्तनहरू उपेक्षा गरियो

en: Login Shell
ne: शेल लगइन

en: Changing the login shell for %s
ne:  %s को लागि शेलको लगइन परिवर्तन गरिदैछ

en: %s: Invalid entry: %s
ne: %s: अवैध प्रविष्टि: %s

en: Login       Failures Maximum Latest                   On
ne: सबैभन्दा पछि                  असफल भएको                           लगइन

en: %s: shadow group passwords required for -A
ne: %s: स्याडो समूह पासवर्डहरुलाई -A को आवश्यक छ

en: Changing the password for group %s
ne: समूह %s को लागि पासवर्ड परिवर्तन गरिदैछ

en: New Password:
ne: नयाँ पासवर्ड:

en: Re-enter new password:
ne: नयाँ पासवर्ड पुन:प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: They don't match; try again
ne: तिनीहरू मेल खाँदैनन्, फेरी प्रयास गर्नुहोस्

en: %s: Try again later
ne: %s: पछि फेरी प्रयास गर्नुहोस्

en: Adding user %s to group %s
ne: समूह %s मा प्रयोगकर्ता %s थप गरिदैछ

en: Removing user %s from group %s
ne: समूह %s बाट प्रयोगकर्ता %s हटाइदैछ

en: %s: Not a tty
ne: %s: tty होइन

en: %s: -K requires KEY=VALUE
ne: %s: -K लाई KEY=VALUE को आवश्यक पर्दछ

en: %s: %s is the NIS master
ne: %s: %s NIS मास्टर हो

en: %s: group %s is a NIS group
ne: %s: समूह %s NIS समूह हो

en: %s: unknown user %s
ne: %s: अज्ञात प्रयोगकर्ता %s

en: invalid group file entry
ne: अवैध समूह फाइल प्रविष्टि

en: delete line '%s'?
ne: लाइन '%s' मेट्नुहुन्छ ?

en: duplicate group entry
ne: नक्कली समूह प्रविष्टि

en: invalid group name '%s'
ne: अवैध समूह नाम '%s'

en: group %s: no user %s
ne: समूह %s: प्रयोगकर्ता छैन %s

en: delete member '%s'?
ne: सदस्य '%s' मेट्नुहुन्छ ?

en: no matching group file entry in %s
ne: यो %s मा समूह फाइल प्रविष्टि मेल खाएको छैन

en: invalid shadow group file entry
ne: अवैध स्याडो समूह फाइल प्रविष्टि

en: duplicate shadow group entry
ne: नक्कली स्याडो समूह प्रविष्टि

en: shadow group %s: no administrative user %s
ne: स्याडो समूह %s: प्रशासनिक प्रयोगकर्ता छैन %s

en: delete administrative member '%s'?
ne: प्रशासनिक सदस्य '%s' मेट्नुहुन्छ ?

en: shadow group %s: no user %s
ne: स्याडो समूह %s: प्रयोगकर्ता छैन %s

en: %s: the files have been updated
ne: %s: फाइलहरू अद्यावधिक हुनुपर्छ

en: %s: no changes
ne: %s: कुनै परिवर्तनहरू छैन

en: Usage: id [-a]
ne: उपयोग: id [-a]

en:  groups=
ne:  समूहहरू=

en: Username                Port     Latest
ne: सबैभन्दा पछिल्लो              पोर्ट            प्रयोगकर्ता नाम

en: Usage: %s [-p] [name]
ne: उपयोग: %s [-p] [name]

en: Invalid login time
ne: अवैध लगइन समय

en: 
    System closed for routine maintenance
ne: 
    रुटिन संभारको लागि प्रणाली बन्द गरियो

en: 
    [Disconnect bypassed -- root login allowed.]
ne: 
    [बाइपास जडान विच्छेदन भयो --मूल लगइनलाई अनुमति छ । ]

en: No utmp entry.  You must exec "login" from the lowest level "sh"
ne: utmp प्रविष्टि भएन । तपाईँले "login" गर्दा ज्यादै न्यून तह "sh" बाट कार्यन्वयन गर्नुपर्छ

en: login: PAM Failure, aborting: %s
ne: लगइन: PAM असफल भयो, परित्याग गरिदै: %s

en: %s login:
ne: %s लगइन:

en: login:
ne: लगइन:

en: login: abort requested by PAM
ne: लगइन: PAM द्वारा अनुरोध गरिएको परित्याग

en: Login incorrect
ne: लगइन गलत छ

en: 
    %s login:
ne: 
    %s लगइन:

en: %s: failure forking: %s
ne: %s: फोर्क गर्दा असफल: %s

en: Warning: login re-enabled after temporary lockout.
ne: चेतावनी: अस्थायी लगआउट पछि लगइन पुन: सक्षम गर्नुहोस् ।

en: Last login: %s on %s
ne: अन्तिम लगइन: %s मा %s

en:  from %.*s
ne:  %.*s बाट

en: login time exceeded
ne: लगइन समय बढ्यो

en: Usage: newgrp [-] [group]
ne: उपयोग: newgrp [-] [group]

en: Usage: sg group [[-c] command]
ne: उपयोग: sg group [[-c] आदेश]

en: too many groups
ne: अति धेरै समूहहरू

en: %s: invalid user name '%s'
ne: %s: अवैध प्रयोगकर्ता नाम '%s'

en: %s: line %d: invalid line
ne: %s: रेखा %d: अवैध रेखा

en: %s: line %d: can't update password
ne: %s: रेखा %d: पासवर्ड अद्यावधिक गर्न सकिएन

en: %s: line %d: can't update entry
ne: %s: रेखा %d: प्रविष्टि अद्यावधिक गर्न सकिएन

en: Old password:
ne: पुरानो पासवर्ड:

en: Enter the new password (minimum of %d, maximum of %d characters)
    Please use a combination of upper and lower case letters and numbers.
ne: नयाँ पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् (%d को न्युनतम, %d को अधिक्तम क्यारेक्टरहरू)
    कृपया सानो र ठूलो अक्षरहरू र नम्बरहरुको मिलान प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: New password:
ne: नयाँ पासवर्ड :

en: Try again.
ne: फेरी प्रयास गर्नुहोस् ।

en: 
    Warning: weak password (enter it again to use it anyway).
ne: 
    चेतावनी: कम्जोर पासवर्ड (जे भए पनि यसलाई प्रयोग गर्न फेरी यसलाई प्रविष्ट गर्नुहोस्) ।

en: They don't match; try again.
ne: तिनीहरू मेल खाँदैनन्; फेरी प्रयास गर्नुहोस् ।

en: The password for %s cannot be changed.
ne: %s को लागि पासवर्ड परिवर्तन गर्न सकिदैन ।

en: %s: repository %s not supported
ne: %s: रेपोजिटरी %s समर्थित छैन

en: %s: You may not view or modify password information for %s.
ne: %s: यस %s को लागि तपाईवले पासवर्ड सूचना दृश्य गर्न वा परिमार्जन गर्न सक्नुहुन्न ।

en: Changing password for %s
ne: %s को लागि पासवर्ड परिवर्तन गरिदैछ

en: The password for %s is unchanged.
ne: %s को लागि पासवर्ड परिवर्तन हुन सकिदैन ।

en: invalid password file entry
ne: अवैध पासवर्ड फाइल प्रविष्टि

en: duplicate password entry
ne: नक्कली पासवर्ड प्रविष्टि

en: invalid user name '%s'
ne: अवैध प्रयोगकर्ता नाम '%s'

en: no matching password file entry in %s
ne: यो %s मा मेल खाने पासवर्ड फाइल प्रविष्टि छैन

en: add user '%s' in %s?
ne: '%s' मा %s प्रयोगकर्ता थप्नुहुन्छ ?

en: invalid shadow password file entry
ne: अवैध स्याडो पासवर्ड फाइल प्रविष्टि

en: duplicate shadow password entry
ne: नक्कलि स्याडो पासवर्ड प्रविष्टि

en: user %s: last password change in the future
ne: प्रयोगकर्ता %s: अन्तिम पासवर्ड भविष्यमा परिवर्तन हुनेछ

en: Access to su to that account DENIED.
ne: su बाट त्यो खातामा पहुँच गर्न अस्वीकार गरियो ।

en: Password authentication bypassed.
ne: पासवर्ड प्रमाणीकरण बाइपास गरियो ।

en: Please enter your OWN password as authentication.
ne:  कृपया प्रमाणीकरणको रुपमा तपाईँको आफ्नो पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: %s: %s
    (Ignored)
ne: %s: %s
    (उपेक्षा गरियो)

en: You are not authorized to su %s
ne: तपाईँ su %s मा प्रमाणिकरण हुनुहुन्न

en: (Enter your own password)
ne: (तपाईँको आफ्नै पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस्)

en: %s: must be run from a terminal
ne: %s: टर्मिनलबाट चल्नुपर्छ

en: %s: pam_start: error %d
ne: %s: pam_start: त्रुटि %d

en: No password file
ne: पासवर्ड फाइल होइन

en: No password entry for 'root'
ne: मूलको लागि पासवर्ड प्रविष्टि छैन'

en: 
    Type control-d to proceed with normal startup,
    (or give root password for system maintenance):
ne: 
    सामन्य सुरुवात संगै प्रक्रिया गर्न control-d टाइप गर्नुहोस्,
    (वा प्रणाली संभारको लागि मूल पासवर्ड दिनुहोस्):

en: Entering System Maintenance Mode
ne: प्रणाली संभार मोड प्रविष्टि गरिदैछ

en: %s: cannot create new defaults file
ne: %s: नयाँ पूर्वनिर्धारित फाइल सिर्जना गर्न सकिएन

en: %s: cannot open new defaults file
ne: %s: नयाँ पूर्वनिर्धारित फाइल खोल्न सकिएन

en: %s: group '%s' is a NIS group.
ne: %s: समूह '%s' NIS समूह हो ।

en: %s: too many groups specified (max %d).
ne: %s: अति धेरै समूहरू निर्दिष्ट गरिएको छ (max %d) ।

en: %s: invalid base directory '%s'
ne: %s: अवैध डाइरेक्ट्री '%s'

en: %s: invalid comment '%s'
ne: %s: अवैध टिप्पणी '%s'

en: %s: invalid home directory '%s'
ne: %s: अवैध गृह डाइरेक्ट्री '%s'

en: %s: shadow passwords required for -e
ne: %s: स्याडो पासवर्डहरुको लागि -e को आवश्यक पर्दछ

en: %s: shadow passwords required for -f
ne: %s: स्याडो पासवर्डहरुको लागि -f को आवश्यक पर्दछ

en: %s: invalid field '%s'
ne: %s: अवैध फाँट '%s'

en: %s: invalid shell '%s'
ne: %s: अवैध शेल '%s'

en: %s: cannot create directory %s
ne: %s: डाइरेकट्री सिर्जना गर्न सकिएन %s

en: Creating mailbox file
ne: मेल बाकस फाइल सिर्जना गर्दै

en: Group 'mail' not found. Creating the user mailbox file with 0600 mode.
ne: समूह मेल फेला परेन । ०६०० मोड द्वारा प्रयोगकर्ता मेल बाकस फाइल सिर्जना गर्दैछ ।

en: Setting mailbox file permissions
ne: मेल बाकस फाइल अनुमतिहरू मिलाउदै

en: %s: group %s exists - if you want to add this user to that group, use -g.
ne: %s: समूह %s अवस्थित छ - यदि तपाईँ यो प्रयोगकर्तालाई त्यो समूहमा थप्न चाहनुहुन्छ भने, -g प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: %s: %s not owned by %s, not removing
ne: %s: %s चाँहि %s को स्वामित्वमा छैन, हटिरहेको छैन

en: %s: user %s is a NIS user
ne: %s: प्रयोगकर्ता %s NIS प्रयोगकर्ता हो

en: %s: not removing directory %s (would remove home of user %s)
ne: %s: हट्ने डाइरेक्ट्री होइन %s (प्रयोगकर्ता %s को गृह हटाउँछ)

en: %s: error removing directory %s
ne: %s: डाइरेक्ट्री हटाउँदा त्रुटि %s

en: %s: shadow passwords required for -e and -f
ne: %s: -e र -f को लागि स्याडो पासवर्डहरुको आवश्यक छ

en: %s: directory %s exists
ne: %s: डाइरेक्ट्री %s अवस्थित छ

en: %s: warning: failed to completely remove old home directory %s
ne: %s: चेतावनी: पुरानो गृह डाइरेक्ट्री पूर्णरुपले हटाउन असफल भयो %s

en: %s: cannot rename directory %s to %s
ne: %s: डाइरेक्ट्री %s लाई %s मा पुन:नामकरण गर्न सकिदैन

en: %s: warning: %s not owned by %s
ne: %s: चेतावनी: %s चाँहि %s को स्वामित्वमा छैन

en: failed to change mailbox owner
ne: मेलबक्स प्रापक परिवर्तन गर्न असफल भयो

en: failed to rename mailbox
ne: मेल बक्सलाई पुन:नामकरण गर्न असफल भयो

en: Couldn't lock file
ne: फाइल ताल्चा मार्न सकिदैन

en: Couldn't make backup
ne: जगेडा बनाउँन सकिदैन

en: %s: can't restore %s: %s (your changes are in %s)
ne: %s: पुन:भण्डारण गर्न सकिदैन %s: %s (तपाईँको परिवर्तनहरू %s मा छ)
